Ankara Buz Lazer Epilasyon Merkezi

BenAykut

Gold Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesaj Sayısı
268
Beğeni Sayısı
6
Konum
Samsun
Site Adı: Esmer Life
Site Adresi: Esmerlife.net
Site Konusu: Ankara Lazer Epilasyon
Açıklama;

Merhabalar. Ankara buz lazer epilasyon hizmetlerinden güvenle yararlanabilmek için hoş geldiniz. Ice Laser yani bilinen adıyla Buz Lazer, lazer epilasyon uygulamalarının en teknolojik, en hızlı, ağrısız ve acısız yöntemidir. Lazer epilasyona dair ağrı ve acıyı, yanma ve kızarıklığı, kısaca tüm korkularınızı buz gibi eritecek, güvenilir ve etkili bu yöntemle mutlaka tanışmalısınız.

esmerlifenetlogo.png


Ankara Buz Lazer Epilasyon Merkezi

Buz lazer epilasyon tedavisi, Ankara lazer epilasyon hizmeti veren esmer life sayesinde tercih edilebilir. Lazer epilasyonda yeni bir çığır açan, Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG lazer dalga boylarını tek bir başlıkta birleştiren, üç dalga boylu lazer teknolojisiyle çalışan, FDA onaylı bu yöntem sayesinde masaj konforunda ve kısa seanslarla hem tüylerinizden hem de şikayetlerinizden kurtulmanız mümkün.

Eğer sizler de istemediğiniz tüylerinizden güvenle arınmak isterseniz, Ankara’da yer alan Esmer Lifer, lazer epilasyon merkezi bu konudaki en iyi kuruluşlardan bir tanesidir. Sadece lazer epilasyon için değil, farklı pek çok konuda da kendileri aracılığıyla hizmet alabilirsiniz.

NEDEN BUZ LAZER?

Esmer Life firması tarafından uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda geliştirilen buz lazer epilasyon, hem tüylerden kurtulmak hem de oluşabilecek riskleri ortadan kaldırabilmek için uygulanabilecek en teknolojik ve en gözde epilasyon yöntemidir. Ayrıca bu yeni nesil epilasyon yöntemi yanma, kızarıklık, tahriş vb durumları ortadan kaldırdığı gibi seans sürelerini yarı yarıya azaltacak kadar hızlı ve dört mevsim uygulanabilir özelliğe sahiptir. Detaylar için Esmer Life ile hemen iletişime geçebilirsiniz.
 
Üst