Assassin’s Creed Valhalla

gamersan

Forum Üyesi
Katılım
10 Şub 2020
Mesaj Sayısı
29
Beğeni Sayısı
6
Yaş
27
Konum
Kayseri
Ticaret
Assassin’s Creed Valhalla fiyatı ne kadar sorusu cevabını buldu. Merakla beklenen oyun hakkında sinematik bir video yayınlanmıştı. Oyun bilgisayar, PlayStation ve Xbox üzerinden oynanabilecek.

Ubisoft Türkiye YouTube hesabı üzerinden Türkçe alt yazılı olarak paylaşılan video, oyuna olan heyecanı da artırmış durumda. Bununla birlikte oyun firmasının kendi hesabından da fragman paylaşıldı.

1588559970812.png


Assassin’s Creed Valhalla fiyatı açıklandı
Yeni oyun için hazırlanan videonun etkisiyle birlikte fiyat bilgisi de paylaşıldı. Türkçe alt yazılı olan video sinematik olması ve grafikleriyle dikkat çekmişti. Fragmanı izlemeyenler aşağıdan etkileyici fragmanı izleyebilir.

Oyunun bilgisayar için Epic Games Store üzerinden satılacağı belirtildi. Assassin’s Creed Valhalla fiyatı olarak da 269 TL bilgisi paylaşıldı. DLC paketlerini içeren ultimate sürümün fiyatı ise 495 TL olacak. Konsolda ise bu ultimate sürüm fiyatının 500 TL üzerinde olacağı belirtiliyor.

Oyunun içinde bulunduğumuz yılın son aylarında oyuncularla buluşması bekleniyor. Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X ile birlikte nasıl bir başarı yakalayacağı ise ayrı merak konusu. Her iki konsol da heyecanla bekleniyor.

İki konsol da üstün performans ve görüntü kalitesiyle dikkat çekiyor. Yeni Assasins’s Creed oyununun da bu konsollar üzerinde grafik kalitesi merak ediliyor.
 
Üst