Hoşgeldiniz

Forumun içeriklerinden tam olarak faydalanabilmek için giriş yapınız

Kayıt ol Giriş yap

Asus ZenBook Pro Duo Geleceğin Bilgisayarı

Hangman TR

Forum Üyesi
Katılım
27 Kas 2019
Mesajlar
47
Tepkime puanı
4
Puanları
8
Asus ZenBook Pro Duo UX581GV

Asus ZenBook Pro Duo, 32 GB RAM, Intel Core i9-9980HK işlemci, 1 TB SSD depolama alanı ve NVIDIA GForce RTX2060 ekran kartı ile geliyor. Fiyatlandırma konusunda henüz bir bilgi yok ancak cep yakacak bir fiyat etiketine sahip olacağını söylemek mümkün. Şirket yeni dizüstü bilgisayarını 2019'un üçüncü çeyreğinde piyasaya süreceğini açıkladı.

Ekran Alıntısı.JPG


Çığır açan ASUS ZenBook Pro Duo ile yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi bir üst seviyeye taşıyın! İş akışı verimliliğinde en üst seviyeye ulaşmak için tasarlanan benzersiz tasarım, ana 4K UHD OLED ekranla sorunsuz çalışan tam genişlikte bir 4K ASUS ScreenPad ™ Plus özelliğine sahiptir. Tüm yaratıcı gücünüzü kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


TASARIM
Kendi tarzınızı yansıtın
Yepyeni Celestial Blue, ilhamını gelecekten alıyor ve ZenBook Pro Duo'ya zamandan bağımsız yeniliklerden oluşan sofistike bir hava veriyor. Böyle bir devrimci konsepte yakışır bir şekilde, ikonik Zen esintili bükülmüş metal kaplamanın benzersiz bir asimetrik versiyonuyla da süslenmiştir: ZenBook Pro Duo'ya tamamen kusursuz bir kimlik veren ilginç bir tasarım detayının oluşturduğu kenarlar, ortam stiline ince bir dokunuş katacak şekilde çevrenizi yansıtan geniş, ayna yüzeyinde pırlanta kesim kenarlarla kaplanmıştır: aslında, dizüstü bilgisayarınızın tasarımı size bağlı.

Ekran Alıntısı.JPGSCREENPAD™ PLUS

Üst düzey yaratıcılık deneyimi
ASUS ScreenPad™ Plus size daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir mobilite imkanı sunar. Ana 15.6 inçlik 4K UHD OLED dokunmatik ekranla sorunsuz bir şekilde çalışan ve iş akışınızı optimize etmenin ve kişiselleştirmenin sınırsız yollarını sunan tam genişlikte bir 4K ikincil dokunmatik ekran, bir dizi kullanışlı yerleşik uygulama üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Hızlı Anahtar, karmaşık klavye sekanslarının tek dokunuşla otomasyonuna izin verir ve El Yazısı metni sezgisel olarak girmenize olanak sağlar. Ana ekran ve ScreenPad Plus arasındaki sezgisel etkileşimler için App Switcher, ViewMax ve Task Swap gibi kullanışlı hızlı kontroller de vardır. Görev Grubu, tek bir dokunuşla birden fazla görevi açarak çalışma moduna geçmenizi sağlar. Ve şimdi, nerede olursanız olun ana ekranda çalışmak için daha fazla alan sağlamak için uygulamaları veya uygulama içi araç çubuklarını ScreenPad Plus'a sürükleyebilirsiniz.

Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG
Daha fazlası için

 
Üst