Call of Duty Mobile Sultan Kostümü Geldi

oLed

Paylaşım Ekibi
Katılım
17 Nis 2020
Mesaj Sayısı
147
Beğeni Sayısı
22
Konum
Aydın
Ticaret
Call of Duty Mobile kostümleri için hazırlanan giysi dolapları genişlemeye devam ediyor. Oyunun geliştiricileri arasında yer alan Activision, toplam oyuncu sayısının düşmemesi adına elinden geleni yapıyor.

Call of Duty Mobile kostümleri için yeni bir tarz: Sultan kostümü
3 gün önce bütün oyuncuları son kez uyaran Activision, hilelere ve hilecilere asla tahammül etmeyeceğini açıklamıştı. Call of Duty keyfini akıllı telefonlara taşıyan oyunun geleceği, 5. sezon ile birlikte belli olacak.

Call of Duty Mobile Sultan Kostümü.JPG


Yeni sezonun adı Steel Legion olarak açıklandı. Bu sezonda Crescent Moon isimli bir etkinlik yer alacak. Üzerinde hilal işlemesinin bulunduğu çeşitli eşyalar, oyuncuların ilgisini çekecek gibi duruyor.

Steel Legion sezonu ödüllerinin hafta boyunca devam edeceği de açıklanan bilgiler arasında yer alıyor. Peki hilal şeklindeki Ay teması hangi eşyalara eklendi ve bu eşyaların görünüşleri nasıl?

Steel Legion sezonunun gelmesi sayesinde 7 yeni eşya daha oyuna eklenmek üzere. Bugün başlayacak olan yeni sezonda Call of Duty macerasına katılacak olan eşyaların isimleri sırası ile şu şekilde:

— Zero’s Sultana (kostüm)

— The Metallic Mist RUS-79U (kostüm)

— Hilal temalı ekipmanlar: Paraşüt, atlayış tulumu, sırt çantası, el bombası ve sersemletici el bombası

Activision, yaptığı açıklamada bu ekipmanlara nasıl ulaşılacağını anlatmak yerine kullanıcıların bunları elde etmeyi öğrenmesi gerektiğini savundu. Bunun dışında “Free-For-All” isimli oyun modu da 23 Nisan 2020’ye kadar açık olacak.

Oyuncuların yeteneklerini sınayan bu mod, herhangi bir yardıma müsaade etmiyor. Zira oyuncuların olabildiğince zorlanmasını ve gelişmesini isteyen tecrübeli şirket, takım oyunu isteyenlere “Gun Game Team Fight” seçeneğini tavsiye ediyor.
 
Üst