Değerlenecek Olan Bee Coin Borsaya Girecek!

flushixy

Forum Üyesi
Katılım
22 Ara 2020
Mesaj Sayısı
2
Beğeni Sayısı
3
Konum
Türkiye
Ticaret
Yeni Ve Değerlenecek ” Bee Coin ” Borsaya Girmeye Hazırlanıyor
Yeni bir dijital para birimi olan Bee, akıllı telefon kripto madenciliği uygulamasıdır. Telefonunuzdan ücretsiz olarak ve cihazınızdan pil-şarj harcamadan coin madenciliği yapılıyor. Piyasaya sürüleli yaklaşık 15 gün oldu, borsaya girdiği zaman coin’i diğer para birimlerine çevirerek harcayabileceksiniz.

Şimdilik saatte 0,8 Bee coin kazanıyoruz, uygulamayı kullanan kişi sayısı 1 milyonu aştığında bu değer 0,4 Bee Coin , 10 milyon kişi sayısına ulaşıldığında ise saatte 0,2 Coin ‘e kadar düşecek. Ve bu düşüş uygulama popülerleştikçe artacak. Bu yüzden bu sisteme erken girmekte fayda var, sonuç olarak cebinizden bir para çıkmıyor sadece günlük uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Peki bu ” Bee Coin ” ‘i nasıl kazanacağız? Nasıl Kayıt olacağız?Bee Coin


Bee Coin’e Nasıl Kayıt Olunur?
  • İlk olarak telefonunuzun uygulama marketini açın, ve arama bölümüne ” Bee Network ” yazarak aratalım. Ve İndirelim.
  • Uygulama kurulumu bittikten sonra sizi kayıt olma / giriş yapma penceresi karşılayacak. Size uygun kayıt olma seçeneğini seçerek kayıt olma işlemini başlatın.
  • Gerekli bilgileri doldurduktan sonra ” Refferal Code ” bölümüne ” flushixy ” yazın. Eğer referans kodunuz yok ise kayıt işleminiz tamamlanmayacak.
  • Daha sonra tek yapmanız gereken 24 saatte bir uygulamaya giriş yaparak günlük Bee üretimini başlatmanız olacak.

Kaynak: htt ps://www.teknodeha.com/bee-coin-borsaya-girmeye-hazirlaniyor/
 
Yan Paneli Kapat
Üst Alt