Hoşgeldiniz

Forumun içeriklerinden tam olarak faydalanabilmek için giriş yapınız

Kayıt ol Giriş yap

Kalfalık Belgesi Nasıl Alınır?

nullsix

Forum Üyesi
Katılım
4 Ara 2019
Mesajlar
51
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Kalfalık Belgesi Nasıl Alınır?

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
ve
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
almak için Akademi Türk eğitim merkezimize uğrayabilirsiniz. Çalışmakta olduğunuz meslekle ilgili kalfalık, ustalık gibi yeterlilik belgenizi verelim.

Kalfalık ve ustalık belgesi almak için eğitim kurumumuza geldiğiniz zaman ilk etapta sizlere uzmanlarımız mesleki yeterlilik eğitimi verir. Mesleğin yapılışı, mesleğin incelikleri sizlere öğretilir. Eğitim sonunda sınava tabi tutulursunuz. Bu sınavlarda 50 puan ve üzeri alanlar başarılı kabul edilir. Sınav teorik ve uygulama olmak üzere 2 basamaklı yapılır. Teorik sınavın % 40ı alınır, uygulama sınavının da % 60ı alınarak başarı puanı belirlenir. Başarı puanınız 50 ve üzeri olmalıdır. Aksi taktirde başarısız kabul edilir, yeniden eğitim alıp sınava girmeniz gerekir. Teorik sınav çoktan seçmeli sorular sorulur. Bu sınavda yanlış doğruyu götürmez. Teorik sınavdan başarılı olamayanlar uygulama sınavına alınmaz.

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
da kalfalık ve ustalık belgesi gibi bir yeterlilik belgesidir. Bu belgeye sahip olan kişiler iş yerlerine güven verirler. Bugün iş yerleri kaynakçı ararken artık sertifikalı kaynakçı aramaktadır. İşe girerken kolay tercih edilen birisi olmak için mutlaka kaynakçı sertifikası almalısınız. Kaynakçı sertifikasını Akademiturk.com.tr internet adresimizden bize ulaşarak alabilirsiniz. Web sitemizde verilen eğitime ve yapılan sınava ilişkin ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Akademi Türk eğitim merkezimiz 81 ilde eş zamanlı olarak 323 eğitim noktasında hizmet vermektedir. Uzman bir eğitim kadrosuna sahip olan ekibimiz, mesleki anlamda gelişmeniz için sizlere destek olmaktadır. Hemen web sitemize giriş yaparak mesleki eğitim kurslarını takip edebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için bu çok iyi bir fırsattır. Sizlere vereceğimiz yeterlilik belgesi ile kolayca iş bulabilirsiniz. Bizlerden aldığınız belge yıllık haftalık değil ömürlük belgedir. Almış olduğunuz belge Türkiye’nin her noktasına geçer bir belgedir. Haydi siz de gelin mesleki yeterlilik belgesini Akademi Türk Eğitim merkezinden alın.

Sunulan hizmetler ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, müşteri temsilcilerine hiç tereddüt etmeden sorunuz. Tüm sorularınız en kapsamlı şekilde yanıtlanacaktır.
 
Üst