Kendi Blog Sitenizi Oluşturun ve Barındırın

I Love Google

Paylaşım Ekibi
Katılım
30 Kas 2019
Mesaj Sayısı
319
Beğeni Sayısı
42
Yaş
31
Konum
Ankara
Ticaret
Kendi Blog Sitenizi Oluşturun ve Barındırın

Hayallerinizin web sitesini kurmaya hazır mısınız? Her şeyi kendiniz mi yapmak istiyorsunuz?

Web siteniz söz konusu olduğunda, istediğiniz her yönü kontrol edebilirsiniz. Bir üçüncü taraf barındırma hizmeti kullanmak için iyi nedenler bol ama tabii ki, her zaman dezavantajları da vardır.

Sizin gibi birçok insan kendin yap yaklaşımını benimsemeye karar veriyor. Sitenizin arka ucunda tam kontrol ve erişilebilirlik elde edersiniz.

Bu makalede, kullanabileceğiniz birkaç üçüncü taraf barındırma seçeneğini ele alacağız ve ardından kendi web sitenizi nasıl barındıracağınızı ele alacağız.

Bu kolay! Başlayalım…

blog-olusturma-forumwebmaster.net

Üçüncü Taraf Barındırma Yapmayı Düşünmelisiniz?

Bugünlerde herkesin kendi web sitesi var. Kişisel bloglardan profesyonel portföylere ve e-ticaret sitelerine kadar kendi web sitenize sahip olmak kolaydır! Herkes yapabilir.

Bir web sitesi oluşturma ve barındırma becerisine sahip olmadığınızı düşünebilirsiniz, bu üçüncü taraf hizmetlerinin mükemmel olduğu şeydir.

Kendi basit sitenizi oluşturmak için bir web sitesi geliştiricisi olmanız gerekmez. Yeni bir şeyler öğrenmek için birkaç iyi eğiticiye ve motivasyona ihtiyacınız var.

Bu makalede, size kendi web sitenizi nasıl barındıracağınızı öğreteceğiz.

Wordpress

Web'in%25'inden fazlası WordPress üzerinde çalışıyor. Ücretsiz bir web sitesi oluşturmak ve barındırmak, bir blog oluşturmak için en yaygın kullanılan servislerden biridir.Sitenizi oluşturmaya başlamak için tek ihtiyacınız olan bir e-posta adresidir. Temalarının birçoğu da mobil uyumludur.

WordPress ayrıca mükemmel müşteri hizmetleri de sunar, bu nedenle herhangi bir sorunuz varsa hemen ilgilenirler.

Weebly

Weebly, kelimenin tam anlamıyla herkes bu hizmetle güzel bir web sitesi oluşturabilir. Weebly kişisel ihtiyaçlarınıza uygun ücretsiz ve ücretli paketler sunar.

Üçüncü Taraf Barındırma Artıları ve Eksileri

Bu hizmetlerin bazı önemli faydaları, herhangi bir sorunuz varsa ücretsiz barındırma ve müşteri desteğini içerir.Kurulumu ve bakımı son derece kolaydır, temel olarak istediğinizi sürükleyip bırakın veya hizmet size yol boyunca birçok ipucu ve yön verecektir.Siteniz de tamamen özelleştirilebilir, bu da diğerlerinin arasında öne çıkan benzersiz bir site oluşturmak için oldukça önemlidir.

İstemiyorsanız, herhangi bir tasarım çalışması yapmanız gerekmez.

Bu hizmetler ayrıca otomatik yedekleme (hayat kurtarıcı) ve yerleşik güvenlik özellikleri sunar.

Üçüncü bir taraf barındırmanın dezavantajı, tam kontrole sahip olamayacağınızdır. Bazı hizmetler sitenize reklam verebilir.

WordPress ve Weebly gibi sitelerde tonlarca harika şablon ve tema olsa da, yine de bu seçeneklerle sıkışıp kalıyorsunuz. Daha gelişmiş web sitesi becerilerine sahip biri için, bunu seçenekleriniz üzerinde biraz sınırlayıcı bulabilirsiniz.

Bunların dışında işinizi genişletmek istiyorsanız, Hosting firmalarının sıunduğu ücretli barındırmahizmetlerinden faydalanabiilirsiniz.
 
Yan Paneli Kapat

Yeni Konular

Gelişmiş E-ticaret Sistemleri  eticaretteyim.com 'dan destek almaktadır

Üst Alt