Limitsiz Özellikli Reseller Hosting Kampanyası Sizlerle Webtehost Hosting Sunucu Hizmetleri

YILDIZ

Forum Üyesi
Katılım
15 Tem 2021
Mesaj Sayısı
2
Beğeni Sayısı
1
987.PNG


Yalnızca Türkiye lokasyon üzerinden sunulan tüm hizmetler için (7.gün)'kadar
talep iade süresi verilir. Bu süre içinde iade alınır bu süre sonrası iade talepleri kabul edilmez.


resl1.PNG
Reseller Hosting Özellikleri
Şu zamana kadarki en iyi ve en hızlı hosting!
DDR3 Ram
SAS SSD Diskler
Xeon İşlemciler
Cloud Linux - CageFS
Yedekli
Yapı
Ücretsiz 7/24 Destek
Gelişmiş Güvenlik
Gelişmiş Kaynak Yönetimi
cpanel.png
web-design.png


Ücretsiz Taşıma!
Sizin isteğinize özel olarak ücretsiz taşıma!
Site sayı sınırı olmaksızın tüm sitelerinizi sizin için taşıyoruz. Vaktiniz değerlidir! Arkanıza yaslanıp profesyonel taşımanın keyfini sürün. Hizmet, cPanel to cPanel arası taşımaları kapsamakla birlikte %100 veri güvenliği garantisi sunar. Hosting taşıması zahmetli bir iştir. Taşıma esnasında en ufak aksaklıklar veri kaybı ile sonuçlanabilir. Sizlere tamamen ücretsiz taşıma hizmeti sunuyoruz. Profesyonel teknik destek ekibimiz tarafından tüm işlemleriniz yapılarak tarafınıza teslim edilir.Linux Bayi (Reseller) Hosting Nedir?


Bayi hosting, kiralanan web alanını farklı sitelerde kullanmanız veya satabilmenize imkan sağlayan hosting çeşitidir. Bayi hosting paketini ister varolan sitelerinizde kullanabilir veya müşterilerinize hosting satışı yapabilirsiniz.
Hosting Ayrıntıları
Linux Hosting platformumuzda Curl, Zend, ioncube, GD, PDF, Softaculous gibi özel modüller ile desteklenmiş PHP hosting hizmetimiz yedekli alt yapısı ile kesintisiz ve sorunsuz yayın yapabilmeniz için hazırlanmıştır.
Türkiye lokasyon hosting hizmeti İstanbul Netbudur merkezli veri merkezinde kendi özel kabinimiz ve kendi donanımızdan hizmet vermektedir. Ekonomik PHP hosting paketlerimiz ile PHP uygulamalarınızı çalıştırabilir , MySQL database desteği ile veritabanı operasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm paketlerimizde standart olarak gelen otomatik script kurulumu ve Türkçe Kontrol paneli sayesinde tüm bu işlemleri çok hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Hosting ürünlerinin tümünde 7/24 ticket ile teknik destek sağlamaktayız. Yedek Alıyor Musunuz?
Satın alınan veya ücretsiz hosting paketlerinde haftalık olarak yedek almaktayız.
Web Hosting Hizmetinde Ücret İadesi Şartları Nelerdir?
Yalnızca Türkiye lokasyon üzerinden sunulan tüm hizmetler için 48 saat (2 gün) iade süresi verilir. Bu süre içinde iade alınır bu süre sonrası iade talepleri kabul edilmez. Hangi PHP Sürümlerini Destekliyorsunuz?


Evet, Linux hosting paketlerimizde PHP 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7,1 7,2 7,3 7,4 Sürümlerini cPanel üzerinden tek tıkla seçebilirsiniz. Web Siteleri Ücretsiz Taşıyor Musunuz?
Evet, tüm hizmetlerde ilk sipariş için geçerli olmak kaydı ile tüm web sitelerinizi ücretsiz taşımaktayız. Softaculous İle Tek Tıkla Script Kurabiliyor Muyuz?
Evet, tüm linux hosting paketlerinde softaculous uygulaması ile tek tıkla 400+ üzerinde scripti kurabilirsiniz. DDOS Koruması Bulunuyor Mu?
Voxility ve TTDDOS ile Türkiye konumlu sunucu hizmetlerimizde saldırı koruması ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu koruma, layer7 saldırıları kapsamamaktadır. Hoting Paketleri Depolama Amaçlı Kullanılabilir Mi?


Maalesef, depolama amaçlı kullanılamaz. Tespiti halinde sistemimiz tarafından +10MB üzeri depolanmış arşiv dosyaları silinecektir. Linux Hosting Paketimi Token Alma veya Bot Amaçlı Kullanabilir Miyim?
Maalesef, linux hosting paketlerinde token alma işlemi başarılı olmayacaktır. Bot yazılımların ise fonksiyon kısıtlaması gereği tamamı çalışmayabilir. Bu kısıtlamalar maalesef aşılamaz. Tarafımızdan linux hosting paketi alan müşterilerimiz bu şartı kabul etmiş sayılırlar. Telif'e Konu Olabilecek Dizi / Film Sitesi Barındırabilir Miyim?
Maalesef, linux hosting paketlerinde telif içerebilecek dizi / film sitelerinin barınması (fragman sitesi hariç) yasaktır.


VERGİ BİLGİLERİ​
WEBTEHOST HOSTİNG SUNUCU HİZMETLERİ​
Kayıtlı Vergi Dairesi: Eskişehir / Odunpazarı​
Kayıtlı Vergi Numarası: 9620686806​
Telefon Destek Saatleri
 • Pazartesi - Cuma: 09:00 - 00:00​
 • Cumartesi 09:00 / 18:00-
  Pazar: 09:00 /18:00​
 • Telefon: 0222 606 1304
 • 7/24 destek bildirimi ve e-posta gönderimi yapabilirsiniz.​
Kurumsal Bilgiler
 • WEBTEHOST HOSTİNG SUNUCU HİZMETLERİ​
 • Vergi Numarası: 9620686806 Odunpazarı / Eskişehir​
 • Yer Sağlayıcı Belgesi İçin Tıklayınız
Adres - İletişim
 • E-Posta: info@webtehost.com - 7/24​
 • Destek Bildirimi (Ticket) - 7/24​
 • Telefon: 0222 606 1304​
 
Üst