Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Neden Oracle Yapay Zeka?

vertigo

Forum Üyesi
Katılım
11 Şub 2020
Mesajlar
50
Tepkime puanı
6
Yaş
34
Konum
Eskişehir
Eksiksiz Yapay Zeka Portföyü
Oracle, kuruluşunuzu yapay zeka ile güçlendirmek için eksiksiz bir ürün, servis ve farklılaştırılmış özellik portföyü sunar. Oracle, iş kullanıcıları için daha iyi iş sonuçları sağlayan akıllı özelliklere sahip, kullanıma hazır yapay zeka destekli bulut uygulamaları sunmaktadır. Oracle’ın oluşturmaya hazır yapay zeka platformu sayesinde veri bilimciler ve uygulama geliştiriciler, yapay zeka destekli çözümler oluşturmak, dağıtmak ve yönetmek için eksiksiz bir bulut hizmetleri ürün setine kavuşur. Oracle'ın çalışmaya hazır Autonomous Database çözümü sayesinde makine öğrenimi, arka planda çalışarak güvenlik yamalarını ve yedeklemeleri otomatikleştirir, veritabanı sorgu performansını optimize eder ve böylece organizasyonların daha yüksek değerli faaliyetlere odaklanabilmesi için insan hatalarının ve yinelenen manuel görevlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Çok Çeşitli Veri Yönetimi Platformları
Oracle, dünyanın ilk otonom veritabanı ve büyük ölçekli NoSQL, büyük veri ve veri akışı platformlarını içeren kapsamlı bir veri yönetimi çözümleri portföyü sunar. Oracle, ister yapılandırılmış ister yapılandırılmamış olsun, neredeyse tüm veri biçimlerini depolamaya ve işlemeye yönelik daha önce benzeri görülmemiş düzeyde ölçekleme olanağı sunarak veri uzmanlarının, yüksek kalitede girdi verileri hazırlamak ve daha doğru makine öğrenimi modelleri oluşturmak için ihtiyaç duydukları verilere erişebilmelerini sağlar.

Kurumsal Sınıf, Yapay Zekaya Hazır Altyapı
Oracle altyapısı, yüksek kalitede girdi verileri ve yüksek miktarda bilgi işlem kapasitesi gerektiren makine öğrenimi modellerinin daha hızlı, eşzamanlı ve dağıtılmış eğitimi için optimize edilmiştir. Oracle altyapısı, girdi verilerini yüksek bant genişlikli bir ağ katmanı üzerinde büyük oranda paralel GPU ve CPU bilgi işlem kümelerine yüksek hızlarla besleyen çok verimli veri hatları sunar.

Açık ve Entegre Yapay Zeka Platformu
Oracle, veri kaynağından veri bilimine ve akıllı uygulama yazılımına kadar, Yapay Zeka destekli uygulama yazılımları oluşturmak için entegre ve uçtan uca bir platform sunar. Tensorflow, Keras, H2O.ai ve Caffe2 gibi en yeni açık kaynak çerçevelerini kullanarak makine öğrenimi modellerini oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz verilerden yararlanın. Modelleri Oracle’ın veri bilimi platformundan REST API’leri olarak dağıtın ve Oracle’ın geniş uygulama geliştirme platformu yelpazesiyle bu API’ler etrafında akıllı uygulamalar oluşturun.

Gömülü Yapay Zeka ile Oracle SaaS Uygulama Yazılımları
Gömülü yapay zeka özellikli Oracle SaaS uygulama yazılımları ürün seti, önerilen satış işlemleri, akıllı tedarikçi kategorizasyonu, akıllı aday listeleri ve kişiselleştirilmiş ürün önerileri gibi daha akıllı sonuçlar ile işinizde dönüşüm yaratır. Bu uygulama yazılımları, dijital dönüşümü etkinleştirmek için ERP'den müşteri deneyimine kadar tüm kuruluşa yayılır.
 
Üst Alt