Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Oğlu Pars Tan'ın ölüm yıl dönümünde Ebru Şallı: Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum

DAMAR

Gold Üye
Oğlu Pars Tan'ın ölüm yıl dönümünde Ebru Şallı: Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum

Oğluna olan özlemini her fırsatta dile getiren Ebru Şallı, ölümünün birinci yıl dönümünde Pars'ı duygusal paylaşımlarla andı. Şallı, "Meleklerin de uyuduğuna şahit oldum" ifadelerini kullandı.

4aW1gB4amUeSc2W4gVbDVA.jpg

Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan'ın mücadele ettiği lenfomaya yenilerek 16 Nisan 2020'de hayatını kaybetmesinin ardından bir yıl geçti.
NBLDvNRGHUOrZLH3JdkfTA.jpg

Oğluna olan özlemini her fırsatta dile getiren Ebru Şallı, ölümünün birinci yıl dönümünde Pars'ı Instagram sayfasında yaptığı duygusal paylaşımlarla andı.
uZFvT_xVUU2lJEscCC_KXg.jpg

Pars'ın bebeklik fotoğraflarını paylaşan Şallı, ardından oğlu ile arasında geçen bir konuşmanın da videosunu yayınladı.
zJY6iCpNR0appSjFwm9gyA.jpg

Videoda Pars'ın "Benim güzel anneciğim, ben sen kristalden daha çok seviyorum. Sen benim sahip olduğum en değerli şeysin" dediği duyuluyor.
F147FbuoBkanceqz0M_zsw.jpg

Ebru Şallı, oğlunun uyurken çekilen fotoğrafına ise "Meleklerin uyuduğuna şahit oldum" notunu düştü.

Üst Alt