Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Oruç Diyeti

BenAykut

Gold Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesajlar
550
Tepkime puanı
8
Konum
Samsun
Web sitesi
www.backlinkim.com
Site Adı: Diyet kapıma gelsin
Site Adresi: Diyetkapimagelsin.com
Sİte Konusu: Aralıklı oruç diyeti

Aralıklı oruç diyeti nasıl yapılır? Öncelikle aralıklı oruç düzenine girmeden önce, düzenli ilaç kullanımınız varsa hekiminizi bu durumla ilgili bilgilendirmeniz ve ilaç düzenini, doktorunuzla beraber tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

logo.png


Aralıklı Oruç Diyeti Nasıl Yapılır?

Konuyla ilgili detaylar ve lipödem diyeti ile ilgili bilgiler Ankara diyet yemek sitesinde yer almaktadır. Sonrasında aralıklı oruçta karbonhidrat alımınızı düşürmelisiniz. Bunun yerine protein değeri yüksek olmakla beraber, et süt ürünleri ıspanak gibi sebze yemekleri yiyebilirsiniz. Zeytinyağı kuruyemiş gibi daha sağlıklı yağlara dönüp. Fastfood ve tuz alımınızı azaltıp, lif alımınızı artırmanız gerekir. Bunlar size aralıklı oruç yaparken tok kalmada sindirim sistemini düzenlemede ve hormon dengenizi düzenlemede yardımcı olurlar. Zaten aralıklı oruç bir diyet değil beslenme biçimidir.

Aç kalma dönemleriniz dahil olmak üzere bol bol su içmelisiniz. Aç kalma dönemlerinde şekersiz ve sütsüz olmakla beraber kahve içebilir. Soda gibi, şekersiz çay gibi kalori değeri olmayan içecekleri tüketebilirsiniz. Aralıklı oruç aç kalma dönemlerinde içilen kafeini çok güzel kullanarak yağ yakımını hızlandırabilir.
 
Üst Alt