Hoşgeldiniz

Forumun içeriklerinden tam olarak faydalanabilmek için giriş yapınız

Kayıt ol Giriş yap

PUBG PC yeni harita güncellemesi: Karakin!

esartpv

Müdavim Üye
Editör
Katılım
30 Kas 2019
Mesajlar
162
Tepkime puanı
4
Puanları
18
Konum
Ankara
Web sitesi
Siteye Git
PUBG, hem konsollarda hem PC’de hem de akıllı telefonlarda en popüler Battle Royale oyunlarının başında yer alıyor.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
cular için sürekli yayınlanan güncellemelere bir yenisi daha eklendi. PUBG PC 6.1 güncellemesi yayınlandı. 8.7 GB boyutundaki güncelleme ile PUBG PC için yeni harita da oyuna eklendi. İşte PUBG PC Karakin haritası.

1579892260013.png
1579892291251.png


PUBG Mobile oyuncularına mini oyun müjdesi!
PUBG Mobile bu kez, yeni bir güncelleme ile karşımıza çıktı. Yeni güncelleme ile PUBG Mobile mini oyun içeriği de oyuna dahil edildi. İşte PUBG Mobile güncelleme detayları...

PUBG PC yeni harita ile güncellendi
PUBG PC 6.1 güncellemesi yayınlandı. Başta da söylediğimiz gibi 8.7 GB büyüklüğündeki güncelleme şu sıralar indirilebilir durumda. PUBG PC Karakin haritası da güncelleme ile birlikte oyuna katıldı. Kuzey Afrika kıyılarındaki 2×2 kilometre büyüklüğündeki bir ada olan Karakin, geniş ve açık bir arazi olarak tanımlanabilir.


Zorlayıcı çatışmalar sunan Karakin, kurak ve kayalık bir ortam. Dolayısıyla oldukça tehlikeli. Yeni harita için Miramar’ın gerilimi ile Sanhok’un temposunun birleştirildiği söyleniyor.

Oyuncular dağlarda uzun mesafeli tüfek çatışmaları, taktiksel kentsel çatışma ve klostrofobik yeraltı savaşlarına hazırlıklı olmalı.

PUBG PC güncellemesi ile birlikte oyunculara bir binanın güvenliğinden çıkarmak için geliştirilen Siyah Alan da oyuna eklendi. Ayrıca yeni fırlatılabilir yapışkan bomba ve yeni bir planör de oyundaki yerini aldı.

Karakin haritası konsollar için de 30 Ocak’da oynanabilir olacak.

Güncelleme ile ilgili yayınlanan videoyu aşağıda bulabilirsiniz:

 
Üst