Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Sanal Sunucu

BenAykut

Gold Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesajlar
507
Tepkime puanı
8
Konum
Samsun
Web sitesi
www.backlinkim.com
Site Adı: Viyontek
Site Adresi: Viyontek.com
Site Konusu: Sanal sunucu, reseller hosting, web hosting ve dahası.
Açıklama:

Reseller hosting satış sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. VPS veya sanal özel sunucu, bir ana sunucu içinde bulunan ve diğer sanal sunuculara özel kaynaklar sağlamak için sanallaştırma teknolojisini kullanan sanal bir işletim sistemidir. Ayrılmış VPS barındırma ortamı, bir ana bilgisayarda, sunucuda veya sunucu kümesinde oluşturulur.

viyontek-logo-acik.png


Reseller Hosting Satış Sitesi

Öncelikle reseller hosting nedir? Reseller hosting, bir nevi bayi hostingdir. Çok geniş barındırma seçeneği sunmaktadır. Reseller hosting konusunda tercih edilebilecek en iyi firmalardan bir tanesi viyontek.com olarak bilinmektedir. VPS, fiziksel bir sunucunun birçok özelliğini benzer işlemler ve işlevlerle çoğaltır. Fiziksel bir sunucu gibi davransa da, gerçekte özel donanımı taklit eden bir yazılım parçasıdır.

VPS sunucu güvenlidir. VPS güvenliği, her örneğin sunucudaki diğer ortamlardan yalıtılmasından gelir. Ortamların aynı kaynakları paylaştığı ve birbirlerinin güvenlik açıklarından etkilenebileceği paylaşılan barındırma ile karşılaştırın. Paylaşılan bir ortamdaki bir web sitesine yapılan bir hizmet reddi saldırısı, diğer şirketlerin verilerini ve her bir VPS ortamının izole edildiği ve korunduğu o sunucuda barındırılan web sitelerini çökertebilir.

VPS Hosting Satın Al

VPS hosting hızlı ve güvenilirdir. Şirketlerin paylaşımlı hostinge tercih etmelerinin büyük nedeni budur. Kendi bant genişliğinizi tahsis ettiğiniz için, tahsis edilmiş bir sunucuya daha çok benzeyen güvenilir bir performans elde edersiniz. Viyontek ile SSD VDS, vps satın al hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Viyontek firmasından hizmet almayı düşünüyorsanız VPS hosting satın alma konusunda viyontek.com linkine tıklayabilirsiniz.
 
Üst Alt