Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Süt İşleme ve Üretim Makinaları

xtasarimci34

Forum Üyesi
Site Adı: Milkosan Süt İşleme ve Üretim Makinaları

Site Adresi: milkosan.com

Site Konusu: Süt işleme ve üretim makinaları, vegan süt üretimi Süt İşleme Ekipmanları, Yumurta İşleme Makinaları, Dolum/Paketleme Hatları, Yardımcı Ekipmanlar

Milkosan Gıda prosesi ve süt işleme makinaları, 2008 yılından bu yana Gıda Proses Ekipmanları üretimi yapmakta olan firmamızın yeni yapılanma ve kurumsallaşma sürecinin bir sonucu olarak; uzun yıllar gıda üretim tesislerinde görev almış, yurt içi ve yurt dışında gıda proses hatları, anahtar teslim fabrika kurulumları gerçekleştirmiş, her birisi alanında uzman ve deneyim sahibi Gıda Mühendislerinin yer aldığı bir kurum olarak faaliyete geçmiştir.

Firma Genel merkezi Ataşehir / İstanbul’dadır.

ms-LOGO-BEYAZZEMIN.png

Firmamız makine/ekipman üretim ve satışının yanı sıra gıda üretimi alanında farklı hizmet ve danışmanlık çalışmaları da sunmaktadır. Teknik alt yapısı üst düzey mühendis kadromuzun sahip olduğu bilgi ve deneyimi, müşterilerimiz ve partnerlerimiz ile paylaşarak, onlara en uygun alternatifleri üretmek, yeni yatırım veya kapasite artırma projelerinde makul çözümler sunmaktadır.

Aynı projenin veya hat kurulum/kapasite artışının, yatırım maliyeti olarak birbirine çok uzak farklı alternatif çözümler ile hayata geçirilebileceğine, gıda üretim sektörüne yeni adım atmakta olan yatırımcıların bu alternatif çözümler hakkında bilgi sahibi olmak isteyeceğine inanmaktayız.

Yatırım sürecini oluşturan aşamalar;

• Hedef ürün ve kapasitelerin belirlenmesi
  • Tasarlama
  • Tekliflendirme/Projelendirme
  • Hibe/Destek ve Teşvik Çalışmaları (Kosgeb, iPard, Kalkınma Ajansı, TKDK)
  • Ekipman Üretim/Montaj ve Devreye Alma
  • Ekipman Eğitimi
  • Proses/Ürün Formülasyon Danışmanlığı
  • Ekipman Bakım ve Onarım Servisi
  • Teknik Personel Eğitimi
  • Ürün ve Sistem Belgelendirme (ISO, CE, TSE ve diğer belgelendirme hizmetleri)

Daha Detaylı bilgiler için Web sitemizi ziyaret edebilir, yada bizi arayabilirsiniz.

Üst Alt