Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Twitchte İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

BenAykut

Gold Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesajlar
489
Tepkime puanı
8
Konum
Samsun
Web sitesi
www.backlinkim.com
Site Adı: King Of Viewer
Site Adresi: Kingofviewer.com
Site Konusu: Twitch ve youtube servisleri

Twitch izlenme sayısı nasıl artar? Kanalınızın Twitch'te kaç izleyicisi var? İzlenme, popülerliğin bir göstergesidir. Kanalınız ne kadar çok izlenirse, diğer kullanıcılar tarafından algılandığı şekliyle popülaritesi o kadar yüksek olur. Twitch'te yeterli popülariteye ulaşmak oldukça zordur. Kaliteli orijinal içeriğe sahip yayıncılar var ama çok fazla alıcı bulamıyorlar.

Bunun nedeni kısmen platformu kullanan çok sayıda yayıncının olmasıdır. Kullanıcılar çok fazla seçenekle şımartılıyor. Herhangi bir kullanıcının tüm yayıncılardan ve ortak kanallardan haberdar olması neredeyse imkansızdır. Kullanıcıların bir yayıncı hakkında bilgi sahibi olmasının tek yolu, kanalın iyi sıralanması ve öne çıkmasıdır.

cooltext385104756933001-709324.png


Twitch İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

140 milyonu aşan kitlenin önemli bir kısmına ulaşmak için, Twitch izleyicileri satın almanız ve kanalınızın popülaritesinin organik büyümesi üzerinde orantılı bir etkiye sahip olmanız gerekir. Çeşitli türlerde içerik yayınlayan iki milyondan fazla başka yayıncı varken öne çıkmak göz korkutucu bir zorluktur.

Başlamak için kaliteli içeriğe ihtiyacınız var, ancak her akış için yeterli izleyiciye de sahip olmalısınız. Kanalınız için Twitch izleyicileri satın alabilir ve diğer kullanıcıların içeriğiniz hakkındaki algısını etkileyebilirsiniz. Peki twitch izlenme sayısı nasıl artar? Twitch izleyici botu sayesinde İngilizce adı ile Twitch viewer bot ile artmaktadır.

King of Viewer, kanalınız için birkaç yüz ila on binlerce izleyici sağlayabilir. Bir twitch izlenme sayısı arttırma paketleri seçebilir, plan için ödeme yapabilir ve firma izleyicileri teslim ederken arkanıza yaslanabilirsiniz. Seçilen sayıda izleyicinin teslimini garanti etmektedir. Daha fazla bilgi için kingofviewer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt