Hoşgeldiniz

Forumun içeriklerinden tam olarak faydalanabilmek için giriş yapınız

Kayıt ol Giriş yap

Nedir? WBots Nedir?

Hangman TR

Yeni Üye
Katılım
27 Kas 2019
Mesajlar
21
Tepkime puanı
4
Puanları
3
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

WBots WordPress için oluşturulmuş toplu bot servisidir. WBots günlük olarak yapmış olduğunuz sitelerden içerik toplama işini otomatik olarak yapmakta ve birçok kaynaktan içerikleri size sunmaktadır. Böylelikle; siz sadece WBots Bot Paneline girerek sitenize uygun olan içerikleri seçiyorsunuz.

WBots Kimlere Hitap Etmektedir?
WBots; Ekonomi / Finans , Haber, Kadın / Moda, Oyun, Spor, Teknoloji, Yemek Tarifleri ile alakalı WordPress site sahiplerine hitap etmektedir. Bu kategorilerde, kategorilerin alanlarında en iyi sitelerinin WBots’ta botları bulunmaktadır.

WBots Sadece Bir Bot mu?
WBots komples bir bot servisidir. İçerisinde kullanımı kolaylaştıran ve paneli kişiselleştirebileceğiniz standardizasyon modülü, botları takip altına alabilmek için detaylı olarak geliştirilmiş botu programlama modülü, İçerikleri otomatik olarak özgünleştirmek için Özgünleştirici modülü yanı sıra kendi alanlarında rakipsiz bir konumda özellikleriyle gelişmiş değiştirici ve gelişmiş spinner modülleri bulunmaktadır. Tabii ki WBots bunlarla da sınırlı kalmamakta. Deneysel onlarca fonksiyon ve modül yanı sıra Hızlı Resim Arama ve sektörü takip açısından geliştirilmiş Kelime Analiz sistemi de başlı başına ayrı hizmetler olarak WBots’u destekleyici niteliktedir.

WBots Güncel mi?
WBots, Botları periyodik bakıma tabii tutarak kesintisiz hizmet sağlamakta, ayrıca bot arızaları bildirimlerine hızlıca geri dönüş sağlayarak minimum kayıp ile ilerlemeyi sağlamaktadır. Ayrıca şu anda Türkiye için 40 civarında bulunan bot sayısını 50 civarında çıkartıp bu sayıda bot sayısını tutmayı hedeflemektedir. WBots var olan botların sağlıklı çalışabilmesi için bot sayısını belirli bir sayıda tutarak bu botların güncel olmasını sağlamaktadır.


Ekran Alıntısı.PNG
 
Üst