Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

2022 Dünya Kupası Grupları

BenAykut

Gold Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesajlar
487
Tepkime puanı
8
Konum
Samsun
Web sitesi
www.backlinkim.com
Site Adı: Dünya Kupası
Site Adresi: Dunyakupasi.org
Site Konusu: 2022 dünya kupası

2022 dünya kupası gruplarını hemen incelemek ister misiniz? Dünya kupası başlıyor! Dünya Kupası, dünyanın en büyük uluslararası futbol turnuvası ve dünyanın en çok izlenen spor etkinliğidir. Pek çok futbol sever tarafından merakla takip edilir. Otuz iki takım her dört yılda bir Dünya Kupası şampiyonu olmak için yarışıyor. Turnuva, Orta Doğu'da ilk kez ev sahipliği yaptığı Katar'da oynanacak. Bu, kış aylarında oynanacak ilk Dünya Kupası ve bu, Katar'ın yaşadığı Haziran ve Temmuz sıcağını yenmek ve bu tür aşırı sıcaklarda oynamanın potansiyel sağlık risklerinden kaçınmak için yapılmıştır.

dunyaskupasi-org.png


2022 Dünya Kupası Grupları

A B C D E F grubu maçları olacaktır. Temmuz ayında ortalama en yüksek 106 derece Fahrenheit iken, Kasım ayında ortalama 84 derece Fahrenhayt ve Aralık ayında 75 derece Fahrenhayttır. Sıcakla mücadele etmek için, turnuva sırasında oldukça rahat görünse de, 2022 FIFA Dünya Kupası'ndaki stadyumlarda klima olacak. Katar Dünya Kupası hakkında konuşmak ve etkinlikle ilgili tartışmaların sayısını görmezden gelmek yanlış olur. Göçmen işçiler, kölelik iddiaları ve ölümlerle ilgili sorunlar gördük.

Uluslararası Af Örgütü ve diğer insan hakları grupları, kazanan takımın para ödülüne karşılık gelen göçmen işçileri tazmin etmek için 440 milyon dolar talep etti. İnsan haklarına bağlı kalmak, eşcinsel ilişkileri teşvik etmek, LGBTQIA destekçilerinin birkaç boykot etmesine neden olan Katar'da yasa dışıdır. Turnuva, nemli çöl sıcaklıklarına uyum sağlamak için kışa taşındı.

Yolsuzluk iddialarını ve Philipp Lahm gibi eski oyuncuların her şeyi boykot ettiğini gördük. Yanlış ve doğru nedenlerle tüm gözler Katar'da olacak. Dunyakupasi sitesi Dünya Kupası ile ilgili tüm bilgileri paylaşmaktadır. Dunyakupasi.org linke tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz. Fifa Dünya kupası 2022 sitesinde pek çok detaya erişebilirsiniz.
 
Üst Alt