Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Altı yaşındaki kızıyla Evde Tek Başına 3'ü izleyen Scarlett Johansson: Filmde beni fark etmedi

DAMAR

Gold Üye
Altı yaşındaki kızıyla Evde Tek Başına 3'ü izleyen Scarlett Johansson: Filmde beni fark etmedi

Scarlett Johansson 1990'lı çocuk oyuncu olarak yer aldığı Evde Tek Başına 3 (Home Alone 3) filmini 6 yaşındaki kızı Rose Dorothy'yle birlikte yeniden seyrettiğini söyleyerek, "Beni fark etmedi" dedi.

gprdbUgflE-3aZM1_OsUlA.jpg

Hollywood'un en ünlü kadın oyuncularından Scarlett Johansson, 1990'lı yıllarda çekilen filmleri tecrit sırasında yeniden izlediğini söyledi. Johansson'ın izlediği filmler arasında çocuk oyuncu olarak yer aldığı yapımlar da vardı.
wMJV6A8E9kuoij2A_ogu3A.jpg

Independent Türkçe'nin Entertainment Weekly'den aktardığı habere göre Akademi Ödülleri'nde iki kez aday gösterilen 36 yaşındaki oyuncu 1997'de çekilen Evde Tek Başına 3 (Home Alone 3) filmini 6 yaşındaki kızı Rose Dorothy'yle birlikte yeniden izledi.
Mo3qCUugC0eEC-3W6MR7fg.jpg

Johansson tecritte yaptığı faaliyetlere dair verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı: "Kesinlikle 90'ların nostaljik filmlerine geri döndük." Ünlü oyuncu, kızının Macaulay Culkin'in başrolünde yer aldığı ilk iki filme bayılmasının ardından üçüncü filmi de izlediklerini söyledi. Ancak Johansson kızına filmle kişisel bir bağı olduğunu söylememişti.
-fbuRNZWz0ykv3U8L1LTqQ.jpg

Son dönemde Marvel Sinematik Evreni'nde canlandırdığı Black Widow karakteriyle dikkatleri üstüne çeken oyuncu, 11 yaşındayken serinin devam filminde ilk beyazperde deneyimlerinden birini gerçekleştirmişti.
_R9bqDc-7UirSmYVqGtdQg.jpg

Johansson gülerek şu ifadeleri ekledi: "Sadece onun keşfetmesini istedim. Tabii ki bunu yapmadı, 11 yaşımdaki halim şu anki beni nasıl hatırlatabilirdi ki? Ona, 'Bu kişi kim?' diye sordum. 'Sen misin?' diye yanıtladı."
6IOI95K8uEGAMk3g8TcS4g.jpg

Ünlü oyuncu People'a verdiği röportakda, kızının beslenme alışkanlılarına dair şöyle demişti: "Bu komik ama sağlıklı beslenmesi için onu asla kandırmak zorunda kalmadım. Sanırım yiyecekleri angarya gibi hissettirmeden çocukların keşfetmesine izin vermek en iyisi."

Üst Alt