Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Aydın Üniversitesi YÖS Hizmetleri

aysuyigiter

Forum Üyesi
Site Adı: Aydın Üniversitesi YÖS

Site Adresi : yossateducation.net/universite/istanbul-aydin-universitesi

Site İçeriği & Amacı :

2004 yılında Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulan İstanbul Aydın Üniversitesi, Türkiye’nin en saygın üniversitelerinden biridir. Yurtiçi ve yurtdışı yayın ve araştırmaları ile günden güne büyüyen; akademik kadrosu, eğitim imkân ve olanakları, laboratuvar ve teknik ekipmanları ile eğitim dünyasının “enleri” arasına giren Aydın Üniversitesi, yerli ve yabancı uyruklu binlerce öğrenciye hizmet vermektedir. Aydın Üniversitesi YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı) Kabul ile Dünya’nın birçok ülkesindeki yabancı öğrencilerin lisans ve yüksek lisans eğitimlerini desteklemektedir.

Aydın Üniversitesi YÖS puanına sahip öğrenciler, yüksek burs olanaklarından da yararlanmakta ve kayıt için gereken imtiyazlardan faydalanabilmektedir. Yabancı uyruklu öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği üniversitelerin başından gelen Aydın Üniversitesi başta olmak üzere birçok üniversite YÖS ile birlikte SAT (Eğitim Yetenek Testi) sınavına göre de bursları belirleyebilmekte ve hem öğrenim hem burs imkanlarından yararlanabilmektedir. Aydın Üniversitesi SAT ile bu üniversitenin ilgili bölümlerini kazanmaya hak kazanan yabancı uyruklu öğrenciler, diledikleri diploma özel üniversite imkanlarını da değerlendirebilirler. Yabancı öğrenci özel üniversite imkanlarını kullanmak isteyen öğrenciler için en uygun ücretlere en güçlü diplomaları ve yeterlilik belgelerini sağlayan kurumumuz ile artık siz de bu ülkeye yabancı olmayacak ve tüm profesyonel imkanlardan yararlanabileceksiniz. YÖS sınavı ile birlikte Türkiye’deki birçok üniversiteden yüksek burslar ile eğitim almak istiyorsanız, siz de hemen sitesi üzerinden kayıt işlemleri için detaylı bilgi alabilir ve danışmanlarımız ile detaylı görüş alışverişinde bulunabilirsiniz.

Üst Alt