Webmaster Forumu | Türkiye'nin En İyi Webmaster Platformu

Blog Yazma Hizmeti Nasıl Seçilir

oLed

Paylaşım Ekibi
Katılım
17 Nis 2020
Mesajlar
142
Konum
Aydın
Blog yazmak kişisel bir uğraştır. Bu nedenle, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir blog yazma servisine ihtiyacınız olacaktır. Bazı yazma hizmetleri kişisel sayfalarınızla bağlantı kurmak için blog araçlarını kullanır ve diğer hizmetler blogunuzu sosyal ağlarla entegre edebilir. Bazı blog hizmetleri iş amaçlı kullanıma yöneliktir ve bu hizmetler ziyaretçilerinizin izlenmesine ve web sitenize gelen trafiğin izlenmesine yardımcı olur. Bu nedenle, size ihtiyacınız olan ve işletmenizin büyümesine yardımcı olmak istediğiniz pozu sunan yazma hizmetini seçmelisiniz. Bir blog yazma servisini değerlendirmek için aşağıdaki listeler kullanılabilir.

blog-forumwebmaster.net.jpg


- Bloglama için Tasarım Araçları - Yazma hizmeti, blog girişlerinizi özelleştirmek için kullanılabilecek çeşitli araçlar ve şablonlar sunmalıdır. Fotoğraf, form veya kenar çubuğu bağlantısı ekleyebilmelidirler.

- Promosyon Araçları - İçeriğinizi tanıtmak için, yazma hizmetine reklam ekleyerek gelir elde etmenize yardımcı olacak widget'lar sunmalıdır. Bazı yazma hizmetleri ziyaretçileri, yorumları ve yönlendirmeleri izleyebilecek eklentiler ve diğer araçları sunabilir.

Bloglama, işletmenizle ilgili önemli bilgileri, hikayeleri ve etkinlikleri kaydetmenin eğlenceli ve kolay bir yolunu sunar. İşletmenizin yeni bir ürün veya hizmeti tanıtmak için ihtiyaç duyduğu değişiklik olabilir. Blogunuzun kişisel bir nedenden mi yoksa profesyonel bir blogdan mı olduğu önemli değildir, seçtiğiniz blog hizmeti ihtiyaçlarınıza en uygun servis olmalıdır.
blog-forumwebmaster.net.jpg
blog-forumwebmaster.net.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst