Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Kıbrıs Satılık Ev

BenAykut

Kurumsal Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesajlar
579
Tepkime puanı
8
Konum
Samsun
Web sitesi
www.backlinkim.com
Site adı: Yeşil Renkli Adam
Site Adresi: Yesilrenkliadam.com
Site Konusu: Kıbrıs satılık ev

Kıbrıs’tan ev al son zamanlarda Türkiye ile kıyaslandığında gayet mantıklı bir harekettir. Türkiye’de alınan bir evin kendi kendine ödemesi 300 ay kadar uzun bir süreyi bulurken Kıbrıs’tan alınacak olan bir daire yaklaşık olarak 100 ay kadar sonra kendini amorti edebilir. Bu da Kıbrıs’a yatırım yapmanın ve Kıbrıs’tan ev satın almanın önünü açan bir ayrıcalıktır. Ancak şu unutulmamalıdır ki Kıbrıs’ta ev satın alacaklar Kıbrıs’ta ikamet etmiyorlarsa sadece 1 adet ev alma hakları vardır. Ev ya da konut satın almak için ise yesilrenkliadam internet sitesi ziyaret edilebilir.

11062b_ff089b6572214feebedc1f5db46181c6~mv2.jpg


Kıbrıs Ev Fiyatları Ne Kadardır?

Kıbrıs ev
fiyatları müşterinin talepleri ve istekleri doğrultusunda değişkenlik gösterir. Eğlence tarih turizm ve muhteşem plajlarının olması Kıbrıs’ı çok cazip bir merkez haline getirmiştir. Özellikle casinoların serbest bir şekilde kullanımından dolayı dünya ülkelerinden yabancı turistler Kıbrıs’ın bu özelliğinden dolayı buradan ev satın almayı tercih ederler. Muhteşem güzellikleri ile dört tarafı denizlerle çevrili olan bir ada ülkesi Kıbrıs’ta yaşamak muhteşem bir deneyimdir.

anın önünü açan ve mantıklı sebeplerinden biridir. Ancak şu unutulmamalıdır ki Kıbrıs’ta ikamet etmeyen bir kişi sadece bir ev alabilme hakkı bulunmaktadır.
 
Üst Alt