Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Mobilya Satışı Yapan Site

BenAykut

Gold Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesajlar
507
Tepkime puanı
8
Konum
Samsun
Web sitesi
www.backlinkim.com
Site Adı: Mobilya denizi
Site Adresi: Mobilyadenizi.com.tr
Site Konusu: Mobilya satış sitesi

Çalışma masası satış sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. Her yaş grubu için ayrı ayrı sınıflandırılmış çalışma masası üniteleri, gelişen yeni ekipmanların da kullanılabilmesi için, sürekli yenilenmektedir. Suntalama ve ahşap bölmelerin metal iskelete bağlanması ile ortaya çıkan çalışma masası ürünlerinde, kullanılacak odanın ölçüleri de düşünülmüştür.

Örneğin büyük bir odaya, kitaplıkla birleşik masa kurulabilir, bu, hem çalışma keyfini arttırır, hem de kitaplığı yanı başınızda bulundurmanın avantajını sunar.

mobilya-logo.png


Çalışma Masası Satış Sitesi

Çalışma masası satış sitesi arıyorsanız mobilyadenizi.com.tr ‘ye giriş yapabilirsiniz. Standarttan özel ölçüye, çalışma masası modellerinin ana başlıklar altındaki çeşitleri şunlardır:

Raflı çalışma masası: bir yanda masa üzeri çalışmayı tamamlarken, bir yandan da elinizin altında olmasını istediğiniz kitapları alt rafa dizebilirsiniz. Pratik ve kullanışlı olması nedeniyle, oldukça sık tercih edilen masa modelidir.

Kitaplı çalışma masası: kitapların yanınızda olmasını sağlayan çok amaçlı ve konforlu bir çalışma masasıdır.

Çekmeceli, üst ve alt raflı model: tüm masa başı çalışmalar düşünülerek üretilmiş fonksiyonlu modeldir.

Küçük çalışma masası: çocuklar için tasarlanmış, okuma ve yazma faaliyetinin rahat bir şekilde yapılmasını amaçlayan, çalışma masası modelidir.
Odada bulunan diğer eşyalar ile oldukça uyumlu bir bütünlük oluşturabilen çalışma masası modellerinin en şık sunumlarına, mobilyadenizi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra genç odası takımı, köşe koltuk takımları da sitede bulunmaktadır.
 
Üst Alt