Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Oppo Find X2 Cep Telefonu

Atakumlu

Yönetici
Katılım
26 Kas 2019
Mesajlar
280
Tepkime puanı
55
Sürgülü kamerasıyla 2018 yılının en çok konuşulan telefonlarından biri olan Oppo Find X modelinin halefi geliyor. Çinli şirket Find X2'yi 2020'nin ilk çeyreğinde satışa sunacak.


Oppo Find X2 önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek


Hiç kuşku yok ki 2018 yılının en sıradışı tasarıma sahip telefonlarından biri de Oppo Find X modeliydi. Sürgülü kamerası ve tam ekranlı tasarımıyla dikkat çeken cihazın yeni versiyonu ise önümüzdeki yıl satışa çıkacak.


Snapdragon 865 ile gelecek
Çin merkezli teknoloji şirketi Oppo, 2019 yılında Find X modelinin halefini piyasaya sürmemişti. Şirketten yapılan açıklamalara göre Oppo Find X2, 2020 yılının ilk çeyreğinde raflardaki yerini alacak. Gelen bilgiler ise cihazın Snapdragon 865 yonga seti üzerine inşa edileceği yönünde.Oppo Find X2 önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülecekOppo'nun daha yüksek bir ekran çözünürlüğüyle (muhtemelen 2K) piyasaya sürmeyi planladığı Find X2'nin, selefi gibi sürgülü kamera ile gelip gelmeyeceği konusunda ise henüz bir bilgi paylaşılmış değil. Ancak akıllı telefonun, Sony'nin geliştirdiğien yeni kamera teknolojisine sahip olacağı da söylentiler arasında. Önümüzdeki günlerde cihazla ilgili diğer detayların da su yüzüne çıkması bekleniyor.
 
Son düzenleme:
Üst Alt