Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Peynir Üretim Makinası

BenAykut

Gold Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesajlar
549
Tepkime puanı
8
Konum
Samsun
Web sitesi
www.backlinkim.com
Site Adı: Milkosan
Site Adresi: Milkosan.com
Site Konusu: Süt üretim ekipmanları
Açıklama;

Süt fabrikaları için üretim hattı arıyorsanız hoş geldiniz. Bir inekten çiğ sütün elde edilmesi ve tüketici tarafından satın alınan peynire dönüştürülmesi sürecinde birçok adım vardır. Milkosan, ineğin sağılmasından ve sütün bir fabrikaya taşınmasından, sütün şişelere konulmasına ve peynire dönüştürülmesine kadar, süreç adımlarının her birinde yer alır.

Milkosan çiftçilere sağım malzemeleri ile temizlik ve sanitasyon kimyasalları da dahil olmak üzere çiftlikte ihtiyaç duyulan çeşitli ekipmanları sağlar. Ayrıca, ekipmanı ve malzemelerinin sertifikalı tedarikçisi ve satıcısıdır.

ms-LOGO-BEYAZZEMIN.png


Süt Fabrikaları İçin Üretim Hattı

Milkosan, peynir üretim makinası için toplam sistem tasarımı, mühendislik, imalat, kurulum ve başlatma sağlar. Milkosan personeli, basit onarım ve kurulumlardan en karmaşık, entegre boru sistemlerine kadar, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak ve aşacak sistemler tasarlayabilir ve kurabilir.

Peynir üretim bölümünde yetenekli çalışanları, her büyüklükteki peynir fabrikalarına her tür peynir yapım ekipmanı tedarik etme konusunda uzmanlaşmıştır. Milkosan, peynir kalıpları, tanklar, fıçılar, pastörizatörler ve Yerinde Temizleme (CIP) sistemleri dahil olmak üzere çok çeşitli özel ekipmanların üretimi için özel makinelerden oluşan bir imalat ve makine atölyesine sahiptir. Mühendislik ve teknik kadro, müşterinin istediği şekilde ekipmanı tasarlar ve otomasyonu sağlar. Ayrıca yoğurt üretim makinası gibi ekipman hizmeti sağlamaktadır.

Milkosan süt işleme makinası için milkosan.com linkine göz atabilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişim sayfasına tıklayabilirsiniz. Tereyağı üretim hattı, peynir üretim hattı gibi çok sayıda makine milkosan.com ile sizleri bekliyor.
 
Üst Alt