Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

PVD Kaplama

BenAykut

Gold Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesajlar
520
Tepkime puanı
8
Konum
Samsun
Web sitesi
www.backlinkim.com
Site Adı: Dekap

Site Adresi: Dekap.com.tr

Site Konusu: Dekoratif ve endüstriyel PVD kaplama


PVD Kaplama nerelerde kullanılır? korozyona ve aşınmaya karşı üstün koruma sağlayan devrim niteliğinde bir nano ölçekli koruyucu kaplama teknolojisidir. PVD kaplama, yüzeyi moleküler düzeyde kaplayan ve dayanıklı, uzun ömürlü bir koruyucu tabaka oluşturan patentli bir işlem kullanılarak uygulanır. PVD kaplama üç katmandan oluşur.

İlk katman, metalin yüzeyine uygulanan seramik bazlı bir matristir. Bu tabaka aşınmaya ve korozyona karşı bir bariyer sağlar. İkinci katman, kaplamanın korozyon ve aşınma direncini daha da artıran bir polimerik katmandır. Üçüncü katman, benzersiz ve estetik açıdan hoş bir yüzey oluşturan şeffaf bir oksit filmdir.

5fa90564bc5fa97a47708aa6_dekap-logo-p-500.png


PVD Kaplama Nerelerde Kullanılır?

PVD kaplama, demir, demir dışı ve paslanmaz çelikler dahil olmak üzere çeşitli metal yüzeylere uygulanabilir. Otomotiv ve uçak parçalarının yanı sıra tüketici elektroniği ve tıbbi cihazlar için de uygundur. PVD kaplama, geliştirilmiş dayanıklılık ve uzun ömür dahil olmak üzere birçok avantaj sunar. Ayrıca aşınmaya ve korozyona karşı oldukça dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır.

Bu da değerli ekipman ve bileşenleri korumak için ideal bir seçimdir.

Metal yüzeylerinizi korumak söz konusu olduğunda, PVD kaplama mükemmel bir seçimdir. Eşsiz üç katmanlı yapısı, aşınmaya ve korozyona karşı koruma sağlamak için etkili bir seçimdir ve aynı zamanda estetik açıdan hoş bir yüzey sağlar. Aynı zamanda bu süreçte titanyum kaplama ürünleri de ön plana çıkmaktadır. Tin kaplama için de Dekap sitesi üzerinden bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

de bilmekteyiz. Titanyum kaplama her alanda sizlere kolaylıklar ve sağlam yapılı ürünler tasarlama imkânı sağlar. Dekap sitesinden hizmet alabilirsiniz.
 
Üst Alt