Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Trendyol Satış Ortaklığı

aysuyigiter

Forum Üyesi
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
43
Tepkime puanı
0
Site Adı: AffSocials - Türkiyede Satış Ortaklığı Veren Siteler

Site Adresi : affsocials.com/turkiyede-satis-ortakligi-veren-siteler

Site İçeriği & Amacı :

Türkiye’de bugün önemli düzeyde satış yapan firmalar arasında sayılan Trendyol, her gün yüz binlerce kullanıcının giriş yaptığı bir platformdur. Platform sayesinde çok sayıda kullanıcı gelir elde eder ve bu gelir miktarı hiç de öyle yabana atılacak cinsten değildir. Birçok imkânı bünyesinde barındıran site kullanıcılara satış ortaklığı olanağı da verir. Satış ortaklığı hem platformu hem de kullanıcıyı fazlasıyla memnun eder. Trendyol satış ortaklığı, mutlaka denenmelidir ve satış ortaklığı sayesinde hiç tahmin edilemeyen bir portföye ulaşılabilir. Bu portföy büyüklüğü, tamamen kullanıcıların yeteneğine kalmış bir durumdur.

Satış ve iş ortaklığı sayesinde, değişik sektörlerde bulunan firma ve markalarla yapılabilecek tıklanma ve satış dönüşümleriyle komisyon kazanılıp önemli miktarda gelirler elde edilebilir. Türkiye’de satış ortaklığı veren siteler arasında ÇiçekSepeti, Trendyol ve Gittigidiyor sayılabilir. Her gün çok sayıda kullanıcı bu sitelere giriş yapar ve buralardaki pek çok ürüne tıklar. Tıklanan bu ürünler sayesinde, satış ortaklığı yapan kişiler de çeşitli kazançlar elde ederler. Bu durum, onları tamamıyla tatmin eden bir kazanca da erişebilmelerine olanak tanır. Her kullanıcı, böylesi olanaklardan yararlanmayı fazlasıyla arzu eder. GittiGidiyor iş ortaklığı da bu tür kazan kazan ortaklıkları arasında yer alır. Kullanıcılar hem daha fazla müşteri kazandırmanın telaşı içine düşerken hem de daha fazla gelirin nasıl elde edileceğine dair stratejiler geliştirirler.

ÇiçekSepeti satış ortaklığı, gün geçtikçe daha da bilinir ve tanıdık hale gelen ÇiçekSepeti satışlarından elde edilen kazanç için sağlanan ortaklıktır. Tıklanma katsayısı her geçen gün artan site, bu potansiyelle birçok kullanıcının cazip platformu haline dönüşmeyi başarmıştır.
 
Üst Alt