Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Türkiye'den Social Proof: Sosyop

Sitemizi beğendiniz mi?

• Evet

• Eh işte

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

firatba

Forum Üyesi
Merhaba arkadaşlar,

1 Mayıs itibariyle açtığımız yeni projemiz, Sosyop. Türkiye'de sosyal kanıt hizmeti yani Social Proof ya da FOMO olarak bilinen hizmeti veriyoruz.

Peki social proof nedir? Social proof hizmeti sitelerinize, seçtiğiniz kurallara göre ilgi çekici bildirimler eklemenize olanak sağlar ve site ziyaretçilerinize dilediğiniz mesajları kolaylık vermenize destek olur. Örneğin bir e-ticaret siteniz var ve sepet sayfasında çıkma eylemi gösteren müşterilerinize bir indirim sunarak satışa döndürmek istediniz, işte tam bu noktada biz devreye giriyoruz. Üstelik 24 farklı kullanıma hazır mesajlar ile tek yapmanız gereken sitemize üye olup, Snippet kodumuzu sitenizin </head> alanı öncesine eklemek ve tüm yönetimi sitemizden yapmak. Kod bilgisi vs. hiç bir şeye ihtiyacınız yok! Sayfa konumu olarak tüm bildirimleri header - orta - footer alanlarında sol-orta-sağ olmak üzere 9 farklı noktada aktifleştirebilirsiniz.

Peki başka neler yapabilirim diyorsanız;
  • Site ziyaretçilerinize video/resim pop-up ile bir bilgi vermek isteyebilirsiniz.
  • Sitenizde belli bir sayfaya girenlere özel kupon verebilirsiniz.
  • Kampanyalarınız ya da açılış vs. gibi özel kondisyonlarınız için geri sayımlı mesajlar ekleyebilirsiniz.
  • İstediğiniz ya da tüm sayfalarınızda belli bir oranda sayfayı aşağıya kaydıran müşterilerinize bildirim gösterebilirsiniz.
  • Mail listelerinize mail adresi başvuruları alabilirsiniz.
Tüm dünyaya hizmet verebilmek adına dil seçeneğini İngilizce yaptım, ancak siz kullanacağınız bildirimleri kendinize göre düzenleyerek Türkçe'ye çevirebilirsiniz.

Sunduğumuz servis, rakiplerimiz tarafından oldukça yüksek ücretlendiriliyor, buna karşın biz belirli bir süre üye olan herkese ömür boyu ücretsiz yararlanma hakkı sunuyoruz, umarız Forum Webmaster üyeleri de memnun kalır.

Sevgilerimle,
Fırat

Atakumlu

Yönetici
Güzel proje tebrikler. Demo görebileceğimiz, bütün uyarı/bildirim çeşitlerini inceleyebileceğimiz örnek bir ortam var mı. Üye olmadan bu imkanı sunarsanız daha başarılı olur diye düşünüyorum

firatba

Forum Üyesi
Güzel proje tebrikler. Demo görebileceğimiz, bütün uyarı/bildirim çeşitlerini inceleyebileceğimiz örnek bir ortam var mı. Üye olmadan bu imkanı sunarsanız daha başarılı olur diye düşünüyorum

Ana sayfamızda tüm bildirimlerin örnekleri mevcut, umarım beğenirsiniz. :)

Atakumlu

Yönetici
Güzel görünüyor evet. Sitenizi kullanan ve izin veren kişilerin sitelerini demo olarak paylaşabilirsiniz. Referanslarımız altında. Bence güzel olur.

firatba

Forum Üyesi
Güzel görünüyor evet. Sitenizi kullanan ve izin veren kişilerin sitelerini demo olarak paylaşabilirsiniz. Referanslarımız altında. Bence güzel olur.
Çok mantıklı, bir sonraki geliştirme için not aldım :) şimdilik belki ayrı sayfada gösteririz. Teşekkürler (y)

oLed

Paylaşım Ekibi
Güzel girişim başarılar. Bence bu sistem tutar. Herkes site kodlarıyla böyle şeyler yapmaya çalışıyor.

firatba

Forum Üyesi
Daha açıklayıcı bir sayfa hazırladım, Sosyop nedir temalı, hizmet almak isteyenler bu sayfayı da ziyaret edebilir: Social Proof

Üst Alt