Turnike Sistemi Satışı Yapan Firma

BenAykut

Silver Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesaj Sayısı
121
Beğeni Sayısı
5
Konum
Samsun
Ticaret
Site Adresi: Cozumarge.com.tr
Site Konusu: Turnike sistemi, donanım ve yazılım ürünleri

Turnike sistemi satış firması mı arıyorsunuz? Turnike sistemi ve özelikleri konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Çözüm ARGE firması olarak geçiş kullanım yazılımları üretmekteyiz. Ürettiğimiz bu turnikeler birbirlerinden farklı kullanım alanlarına sahiptir. Kullanım alanına göre en uygun turnike sistemini seçmek oldukça önemlidir.

Turnike Sistemi Satışı Yapan FirmaMüşteri memnuniyetini esas alarak en iyi yazılımları sizler için tasarladık. Kalitemiz ile tasarladığımız ürünlerin uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Bu hususlar doğrultusunda birçok turnike sistemi üretip sizlere sunuyoruz. Turnike sistemleri ile insan geçişlerinin kısıtlanması, engellenmesi, geçiş izni olanların geçişi sağlanır. Bu sistem farklı amaçlarla, birbirinden farklı birçok alanda tercih edilen kontrol etme yöntemidir. Yani amaç, insan geçişlerini kontrol altına almaktır.Turnike Sistemleri ÇeşitleriTurnike Sistemi kullanım alanlarına göre farklılık gösterse de, firmamız sizler için en uygun turnikeleri tasarlamış bulunmakta. İnsan kontrolünü ele almanız gereken bir sisteme ihtiyacınız varsa Tansa Turnikeleri seçebilirsiniz. Bu turnike sistemi oteller, okullar, fabrikalar, hava alanları, askeri alanlar gibi yerlerin girişinde kullanılır.

Tansa Turnike modelleri, içerisinde farklı farklı çeşitlendirilir. Detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İnsan geçişini engelleyen turnikelerden bir tanesi de Kelebek Turnikelerdir. Bu turnikeler tek bir dönüş yönü sayesinde karşı taraftan girişi engeller. Buna benzeyen Market Turnikeleri de insan geçişinin tek bir yönden olmasını sağlar. Aynı zamanda Kelebek ve Market turnikelerini İstanbul, İzmir veya Ankara’dan sipariş ettiyseniz bir gün içinde kargoyla teslim ediyoruz.

İnsan geçişini düzene sokan ve çok sayıda farklı alanlarda kullanılan turnike sistemleri için bizimle iletişime geçerek kolaylıkla fiyat bilgisi alabilirsiniz.
 
Üst Alt