Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Ücretsiz WordPress Blog Teması %100 SEO UYUMLU

byozbi

Forum Üyesi
Katılım
18 Eyl 2023
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Web siteniz için SEO uyumlu bir blog teması arıyorsanız Blogging PRO tam size göre. Sizin için premium temaları ücretsiz olarak paylaşıyoruz . Bu temalar sayesinde kaliteli bir blog oluşturabilirsiniz. Dilerseniz hemen aşağıda temanın özelliklerini paylaşalım.

Blogging Pro WordPress Teması 2024

ezgif-6-6a7189a2a2a1.jpg


Bu blog temasının SEO uyumlu ve neredeyse kullanıcı dostu olduğunu söyleyebilirim. Tema arıyorsanız bu tema tam size göre.. Bu temanın birçok özelliği bulunmaktadır. Temanın Slider özelliği mevcut olup ayrıca otomatik AMP ayarlarını da yapabilirsiniz. bloggingpro temasını indirmek istiyorsanız sizin için ücretsiz olarak paylaşıyoruz ve hemen indirmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz hemen aşağıda Temanın özelliklerinden bahsedelim.

Blogging PRO temasının tüm özelliklerini aşağıda sizler için paylaşacağız . Blog teması arıyorsanız bu tema tam size göre. Hız oranı ve seo uyumlu analizleri sizin için bir kenara bırakacağız.
  • Ajax sonsuz navigasyon.
  • Hızlı yüklenen dergi teması.
  • Çeşitli stillerde widget'lar
  • Tüm öğelerde sınırsız renk
  • Ve daha fazlası…
İlk bakışta bu tema, büyük Endonezya haber sitelerinin düzenine benzemektedir ve bu tasarımıyla ziyaretçilerinizin gözündeki güveni artırabilir. Ayrıca WordPress haber teması da duyarlıdır ve duyarlı bir web sitesinin web sitenizi daha mobil uyumlu ve karlı hale getirdiğini bilirsiniz. SEO konusunda artık sormanıza gerek yok, yaptığım haberler için WordPress temasına, Allah'ın izniyle, sayfa içi SEO için güvenilebilir ve zaten schema.org'u destekliyor. Daha fazla ayrıntı için newkarma teması özelliklerine gidelim.

WP Blog Teması İndir
Aşağıdaki bağlantıdan hemen ücretsiz olarak indirin. Bu temayı kendi sitemizde kullanıyoruz. Bu temayı satın aldık ve sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi indirin ve başlatın. Hemen sizde ücretsiz wp blog teması indirin.​
blogforinternet. com/wp-content/uploads/2021/01/themes.zip​
 
Üst Alt