Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Web Tasarım İstanbul

BenAykut

Kurumsal Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesajlar
612
Tepkime puanı
8
Konum
Samsun
Web sitesi
www.backlinkim.com
Site Adresi: istanbul-webtasarim.com.tr
Site Konusu: İstanbul web tasarım
Açıklama;

Web sitesi açtıktan sonra tavsiyeler nelerdir? İstanbul web tasarım kuruluşuyla iletişime geçerek web site sahibi olabilirsiniz. . Site içeriğine önceden karar vererek domain ve hostumuzu aldık. Web sitesi kurmak için gerekli scriptimizi bulduk ve sitemizi kurduk.

Sitemizi başta google ve yahoo olmak üzere büyük ve ünlü arama motorlarına kayıt ediyoruz.

Web Sitesi Açtıktan Sonra Tavsiyeler Nelerdir?

Öncelikle sitenizde farklı sitelerden yazılar kopyalayıp kullanmayın. Bir türlü ilerleyemezsiniz. Alıntı yazılarla sitenizi doldurmaktan kaçının. Sırf site dolu görünsün, eski görünsün diye sağda solda bulduğunuz her şeyi siteye eklemeyin. Kendiniz yazın. İki güne bir en az iki yüz kelimelik bir yazı yazın. Sitenizin içeriği tamamen özgün olsun. Bu arada hiç alıntı yapmayacak değiliz. Ama özgün içeriğimiz alıntılarımızdan daha fazla olsun.

profesyonel-web-tasarim.jpg


Alıntı yazıları da, yazı hakkında yorum ve görüşlerinizi belirterek, yazı öncesine veya sonrasına kendinizden birşeyler ekleyerek paylaşın. Ve başlığı mutlaka değiştirin, aynı kalmasın. Metin içerisinde başlık aynı olabilir fakat url kısmında mutlaka farklı olsun. Bu şekilde devam edin. Google sitenize bayılacaktır. Ve zamanla, sitenize eklediğiniz yazınızı google ın gelip anında indexlediğini göreceksiniz. Aramalarda ilk sayfada çıktığını görünce de farklı bir duygu yaşayacaksınız. İnsanlar yazdıklarınızı okuyup yorumladıkça yazma isteğiniz artacak ve günde bir kaç makale yazmaya başlayacaksınız. Yazılarınızı takip edenlerin sayısı arttıkça sizinde yeni bir şeyler yazma isteğiniz artacak ve bu işten büyük bir zevk alacaksınız.
Sitenizin içeriği ile aynı değerlere sahip siteleri bularak onlarla link değişimi yapın. Bunun size fazlasıyla getirisi olacaktır.

Beğendiğiniz siteler hakkında yorumlar yazın, onları övün ve bu yazılarınızı sitenizde paylaşın. Bununda götürüsünden çok getirisinin olduğunu zaman geçtikçe anlayacaksınız.

Diğer sitelere girin, gezin. Başkalarının makaleleri hakkında yorum yazarak kendi sitenize link verin. Wordpress ve benzeri blog sitelerinde bu işi çok kolay yapabilirsiniz. Yorum kısmında web site adresinizi yazmanız için bir bölüm ayrılmıştır. Oraya sitenizi yazarak yorumunuzu bırakın. Size olumlu yönde geri dönüşü mutlaka olacaktır. Fakat sizin site içeriğiniz ile benzer nitelikteki yazılara yorum bırakmaya dikkat edin.

Web Sitesi Tasarımı - Kurumsal Web Tasarım | İstanbul Web Tasarım
 
Üst Alt