Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Whatsapp Sevgilinizin Mesajlarını Okuyun

oLed

Paylaşım Ekibi
Katılım
17 Nis 2020
Mesajlar
142
Tepkime puanı
24
Konum
Aydın

Whatsapp Kullananlar Android Üzerinde Sevgilinizin Mesajlarını Okuma Yöntemi


Whatsapp her gün yeni güncellemelere kapı açıyor. En son can sıkıcı bir özelliğin kaldırılmasını bu başlıkta açıklamıştık. Milyonların kullandığı bu program sayesinde yapabileceklerinize bir yenisi daha eklendi ve istediğiniz kişinin mesajlarını anında kendi telefonunuzda görebilirsiniz. Bunu yapmak öyle çok da teknik bilgi gerektirmiyor.

Nasıl ki whatsapp web kullanırken telefonunuzdaki mesajları bilgisayar ekranında göstererek oradan yazışmaya devam ediyorsunuz ve masaüstü bildirimler alabiliyorsunuz işte tam da bunun gibi Android telefonunuzdan Whatscan uygulamasını açarak bilgisayardaki tarama işlemi gibi sevgilinizin cep telefonunda whatsapp uygulamasını açıp menüden qr kodunu okutup mesajları telefonunuza aktarabilirsiniz.

whatscan.jpg


Sevgilinize Çaktırmadan Whatsapp Mesajlarını Tarayın


Yukarıda bahsettiğimiz whatscan uygulamasını android telefonunuza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra istediğiniz bir telefona kendi telefonunuzu yaklaştırın ve karşı whatsapp uygulamasını açıp menüden QR kodu taratmak için web için tıklayın ve kodu tarattıktan sonra bütün mesajlar kendi telefonunuza aktarılacaktır. Burada sadece sevgilinizin değil çok farklı amaçlar için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Yalnız siz web istemcisini çalıştırdığınız anda karşı tarafın telefonunda web istemcisinin biri tarafından çalıştırıldığına dair bir bildirim de görünüyor bu nedenle sevgiliniz ya da her kimse bu bildirime bakarak istediği anda sizin mesajlarınızı görmenizi devre dışı bırakabilir.
 
Üst Alt