Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Yeni Çıkacak Olan Coinler

BenAykut

Gold Üye
Katılım
22 Eyl 2020
Mesajlar
454
Tepkime puanı
8
Konum
Samsun
Web sitesi
www.backlinkim.com
Site Adı: Bizde Kalmasın
Site Adresi: Bizdekalmasin.com
Site Konusu: Genel kültür, Kripto Para, Yazılım ve Teknoloji ve Dahası
Açıklama:

Yeni çıkacak coinler Hakkında bilgiler için hoş geldiniz. Kripto para borsasını merak edenlerin en çok araştırdığı konu güvenli bir borsa bulmaktır. Çünkü güvenilir olmayan borsalar bir gecede kapanıp gidebiliyor ve kullanıcıların bütün yatırımı yok olabiliyor. Bu yüzden herkezin merak ettiği güvenli borsalar hangileridir. Ülkemiz de ve yurt dışın da pek çok borsa bulunur.

Yeni Çıkacak Coinler Hangileri?

Bir coin çıktığında bu coin farklı borsalar tarafından temin edilebiliyor. Ülkemiz de en çok bilinenler btc türk, paribu , bitexen borsalarıdır. Diğer borsalara göre daha güvenilir gözükseler de yine kendi araştırmanızı yapıp öyle yatırım yapmanız öneri edilmektedir. Global olarak kullanılacak olan bilindik borsa binance’dir. Türkiye’den ve Dünyanın her yerinden kullanıcısı vardır. Bir çok para birimin de yatırım yapabilirsiniz. Bu saydığımız borsalar yatırım yapmanız için bizim önerimiz değildir bilgi amaçlıdır. Yeni çıkacak coinler hakkında bilgilere bizdekalmasin.com ile ulaşılabiliyor.

LOGO.png


Kripto Paranın Yasal Durumu Nedir?

Kripto paralar için her ülkenin yasal durumu farklıdır. Bazı ülkeler için bu durum halen belirsizliğini korumaktadır. Bazı ülkeler kullanımına ve alışverişine izin vermiş durumdadır. Bazı ülkeler de kullanımını ve yatırımını bütünüyle yasaklamış durumdadır. Kripto paranın yasal olup olmadığı ülkemizde de en çok araştırılan konulardan birisidir. Ülkemiz de bu konu hakkında henüz bir kanun ya da yasak durumu getirilmemiştir. Türk borsaların da işlem yapmak, Türkiye Cumhuriyeti bankalarından ödeme ve para çekme işlemleri kesintisiz olarak devam etmektedir.

Kripto Paralardan Vergi Alınıyor mu?

Kripto borsalarından kazanılan paradan şimdilik ülkemiz de bir vergi kanunu bulunmamaktadır. Bu yüzden kazanılan paralardan vergi kesintisi yapılamaz. Ancak devlet yetkililerinden yapılan açıklamalar, ileri ki dönemler de bir vergi kanunu çıkacağı yönün de. Bazı kişiler geçmişe dönük kazançlardan da vergi alınacağını iddia etse de kanun çıkmadan net bir şey söylemek olanaklı değildir.

Kripto Paraların Takibi Nasıl Yapılır?

Kripto paraların takibini işlem yaptığınız borsadan anlık takip edebilirsiniz. Bitcoin ve diğer bütün alt coinlerin takibini, kar ve zarar oranlarını anlık yükseliş ve düşüş eğilimlerini yine işlem yaptığınız borsadan takip edebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken husus her borsada her kripto paranın olmadığıdır. Örneğin binance’de olan bir kripto alt coin btc türk borsasın da olmayabilir. Bütün kripto borsasını takip edeceğiniz sitelere Google aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Coin geleceği, steam indirimleri 2022] şeklinde farklı içerikler bizdekalmasin.com da sizleri bekliyor.
 
Üst Alt