Web Sitemiz İçin SEO Uzmanı Aramaktayız!

webhome

Forum Üyesi
Katılım
7 May 2020
Mesaj Sayısı
1
Beğeni Sayısı
0
Konum
İstanbul
Kendine "ben SEO'cuyum" demiyorsan, SEO'nun günümüz teknolojisindeki önemini bir kaç güzel cümle ile anlatabiliyorsan, sıralamalarda gerileme olunca uyuyamıyorsan; seninle çalışmak istiyoruz. :)

Diyet Uzmanı adlı web sitemiz için SEO alanında uzman ve ufkumuzu genişletecek kişi veya kurumlar aramaktayız. Site içi ve site dışı gerekli optimizasyonların yapılması ve odak kelimelerde yükselme için bir çalışma planının çıkartılması ve bunun uygulamaya koyulması için gerekli alt yapı düzenlemelerinin sağlanması için yazılımcıyla koordineli çalışacak kişilere ihtiyacımız var. www.diyetuzmani.com.tr için bizi ileriye götürecek kişi sizseniz; lütfen hiç vakit kaybetmeden benimle iletişime geçin ve detayları konuşalım...

(Tam zamanlı bir çalışan değil, bize SEO hizmeti verecek birilerini arıyoruz. Özel mesajdan iş ilanı gibi algılanıp dönüşler yapıldığı için açıklamak istedim.)
 

I Love Google

Paylaşım Ekibi
Değerlendirme - 100%
Katılım
30 Kas 2019
Mesaj Sayısı
290
Beğeni Sayısı
42
Yaş
32
Konum
Ankara
Ticaret
Güzel açıklama olmuş :)

Buradaki herkes az çok SEO'dan anlar. Ben sitenizin PA ve DA değerlerine link sayınıza baktım fena değil iyi görünüyor. Şu an yapılması gereken her gün düzenli makale girmek ve tanıtım makaleleri vermek yüksek otoritedeki sitelere.
 
Üst