Neler yeni
xentr_blue_bg_color
xentr_red_bg_color
xentr_green_bg_color
xentr_orange_bg_color
xentr_voilet_bg_color
xentr_slate_bg_color
xentr_dark_bg_color

Web Sitemiz İçin SEO Uzmanı Aramaktayız!

webhome

Forum Üyesi
Kendine "ben SEO'cuyum" demiyorsan, SEO'nun günümüz teknolojisindeki önemini bir kaç güzel cümle ile anlatabiliyorsan, sıralamalarda gerileme olunca uyuyamıyorsan; seninle çalışmak istiyoruz. :)

Diyet Uzmanı adlı web sitemiz için SEO alanında uzman ve ufkumuzu genişletecek kişi veya kurumlar aramaktayız. Site içi ve site dışı gerekli optimizasyonların yapılması ve odak kelimelerde yükselme için bir çalışma planının çıkartılması ve bunun uygulamaya koyulması için gerekli alt yapı düzenlemelerinin sağlanması için yazılımcıyla koordineli çalışacak kişilere ihtiyacımız var. www.diyetuzmani.com.tr için bizi ileriye götürecek kişi sizseniz; lütfen hiç vakit kaybetmeden benimle iletişime geçin ve detayları konuşalım...

(Tam zamanlı bir çalışan değil, bize SEO hizmeti verecek birilerini arıyoruz. Özel mesajdan iş ilanı gibi algılanıp dönüşler yapıldığı için açıklamak istedim.)

I Love Google

Paylaşım Ekibi
Değerlendirme - 100%
1   0   0
Güzel açıklama olmuş :)

Buradaki herkes az çok SEO'dan anlar. Ben sitenizin PA ve DA değerlerine link sayınıza baktım fena değil iyi görünüyor. Şu an yapılması gereken her gün düzenli makale girmek ve tanıtım makaleleri vermek yüksek otoritedeki sitelere.

Üst Alt